Poznaj naszych specjalistów

Ewa Jakoniuk

psychoterapeutka, socjolog

Pracuję w podejściu humanistycznym łącząc terapię doświadczeniową skoncentrowaną na emocjach (EFT), podejście gestalt i egzystencjalne. Stosuję różne metody i techniki dostosowując je do indywidualnej sytuacji terapeutycznej i gotowości klienta do danej pracy.

Anna Sośnierz

psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychoterapeutą humanistycznym, pracuję integratywnie. Łącząc różne podejścia psychoterapeutyczne dopasowuję odpowiednie techniki i metody do potrzeb klienta. Psychoterapia to moja pasja. W psychoterapii fascynuje mnie szansa ujrzenia człowieka, takim jakim jest naprawdę. Wierzę w moc autentycznego, bezwarunkowo akceptującego kontaktu.

Magdalena Nowak-Tartanus

psycholog, psychoterapeutka

Psychoterapię prowadzę w ramach podejścia integracyjnego opartego na założeniach psychoterapii humanistyczno-egzystencjalnej. Pracuję z osobami doświadczającymi lęku, obniżonego nastroju, trudności w relacjach z innymi, cierpiącymi z powodu niskiego poczucia własnej wartości. Pracuję z osobami współuzależnionymi oraz członkami rodzin, w których występuje problem uzależnienia.

Marta Gawinkowska-Stefańska

psycholog, psychoterapeuta

Prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową osób dorosłych. Pomagam klientom doświadczającym trudności w budowaniu relacji, cierpiącym z powodu zaburzeń nastroju, nadmiernego lęku, dolegliwości fizycznych o podłożu nerwicowym lub innych problemów i chorób natury psychicznej. 

Maria Szczuka

psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Terapią zajmuję się od 1996 r.

Maria Samsel

pedagog, psychoterapeuta

Psychoterapie prowadzę w ramach podejścia integracyjnego opartego na założeniach psychoterapii humanistyczno-egzystencjalnej i doświadczeniowej.  Zajmuje się   psychoterapią indywidualną i grupową osób dorosłych i młodzieży oraz warsztatami rozwoju osobistego i asertywności. 

Elżbieta Stasiowska

psycholog, specjalista psychodietetyki

Prowadzę konsultacje i poradnictwo psychologiczne dla osób dorosłych oraz rodziców. 

Daria Gradziuk

Psychodietetyczka

Jestem psychologiem oraz psychodietetykiem. Dodatkowo ukończyłam kurs trenerski w Szkole Trenerów Biznesu Intra. Zajmuję się promowaniem zdrowego trybu życia oraz pracuję nad kształtowaniem prawidłowych nawyków żywieniowych zarówno u dorosłych jak i dzieci.

Wiemy, że rozmowa może bardzo dużo zmienić
Pomożemy Ci doprowadzić do tej zmiany

Nie czekaj!

Dlaczego warto zaufać właśnie nam?

Zespół doświadczonych terapeutów

Nasze kompetencje potwierdzone są przez wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej. Stawiamy na rozwój, dlatego ciągle podnosimy swoje kwalifikacje. Pracujemy pod stałą superwizją.

Integratywność

Czerpiemy z różnych nurtów terapeutycznych opierając się na założeniach podejścia humanistycznego. Dostosowujemy metody pracy podchodząc indywidualnie do każdego klienta.

Przyjazna przestrzeń

Terapeutyczna PoraDnia jest stworzona z myślą o tym, byś poczuł się tutaj komfortowo. Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji na Mokotowie, blisko stacji metra.

Kodeks Etyczny

Kierujemy się Kodeksem Etycznym Psychoterapeutów i Psychologów. Naszą pracę poddajemy regularnej superwizji. Dbamy o ochronę danych osobowych naszych Klientów. Nasi specjaliści są członkami Stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, INTRA, Gestalt.