psychoterapeutka, socjolog

Pracuję w podejściu humanistycznym łącząc terapię doświadczeniową skoncentrowaną na emocjach (EFT), podejście gestalt i egzystencjalne. Stosuję różne metody i techniki dostosowując je do indywidualnej sytuacji terapeutycznej i gotowości klienta do danej pracy.

Czym się zajmuję

Prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową osób dorosłych, młodzieży, terapię par oraz pomoc w sytuacjach kryzysowych. Prowadzę warsztaty umiejętności psychospołecznych, np. asertywności, komunikacji, budowania zespołu, kreatywności.

Praktyka

Praktykę terapeutyczną rozpoczęłam w 2001 r. Pracuję z osobami, które cierpią z powodu trudności emocjonalnych, stresu, lęku, depresji, przeżytych traum, problemów w relacjach, egzystencjalnych, przeżywających kryzysy. Jako pasjonatka rozwoju potencjału pracuję z osobami, które chcą go rozwijać i wprowadzić w swoje życie konstruktywne zmiany.

Edukacja

Ukończyłam Instytut Stosowanych Nauk Społecznych na UW - mgr socjologii ze specjalizacją problemy terapii i rozwiązywania konfliktów. Jestem absolwentką Szkoły Psychoterapii INTRA (rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i akredytowaną przez Person - Centred and Experiental Psychotherapy and Counceling (PCE Europe).

Umiejętności trenerskie zdobyłam w Szkole Trenerów w Ośrodku Szkoleniowym Fundacji MARATON - prowadzenie warsztatów i treningów w oparciu o proces grupowy. Ukończyłam także Kurs Pomocy Socjoterapeutycznej Dzieciom z Rodzin z Problemem Alkoholowym w Centrum Edukacyjnym Profilaktyki Problemowej Fundacji ETOH.

Inne ważne szkolenia, które ukończyłam to : Studium Wiedzy o Profilaktyce Narkomanii, Trening Zastępowania Agresji, Szkolenie “Szkoła Wychowawców” (Ośrodek Metod i Szkoleń Psychospołecznych), Specjalistyczne Szkolenie z zakresu psychoterapii osób z zaburzeniem borderline (Szkolenia Gestalt, dr Elinor Greenberg), Warsztat Ciało w procesie terapeutycznym (jako kootrener).

Doświadczenie zawodowe

Jako psychoterapeutka pracuję od 2001 r. Pracowałam w : Poradni Profilaktyki Społecznej MARATON, NZOZ EDMED, Poradni Stowarzyszenia Profesjonalistów Psychoterapii i Psychoedukacji WSPÓLNA, Fundacji ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych, odbyłam staż w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Należę do Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenie INTRA oraz do Stowarzyszenia Profesjonalistów Psychoterapii i Psychoedukacji WSPÓLNA.

Prowadzę psychoterapię indywidualną oraz par

Zapraszam osoby doświadczające:
  • trudności w relacjach
  • konfliktów małżeńskich
  • lęku
  • depresji
  • stresu
  • problemów psychosomatycznych
  • zaburzeń osobowości
  • doświadczają kryzysów i innych trudności
  • chcą rozwinąć swój potencjał osobisty

Wiemy, że rozmowa może bardzo dużo zmienić
Pomożemy Ci doprowadzić do tej zmiany

Nie czekaj!

Dlaczego warto zaufać właśnie nam?

Zespół doświadczonych terapeutów

Nasze kompetencje potwierdzone są przez wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej. Stawiamy na rozwój, dlatego ciągle podnosimy swoje kwalifikacje. Pracujemy pod stałą superwizją.

Integratywność

Czerpiemy z różnych nurtów terapeutycznych opierając się na założeniach podejścia humanistycznego. Dostosowujemy metody pracy podchodząc indywidualnie do każdego klienta.

Przyjazna przestrzeń

Terapeutyczna PoraDnia jest stworzona z myślą o tym, byś poczuł się tutaj komfortowo. Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji na Mokotowie, blisko stacji metra.

Kodeks Etyczny

Kierujemy się Kodeksem Etycznym Psychoterapeutów i Psychologów. Naszą pracę poddajemy regularnej superwizji. Dbamy o ochronę danych osobowych naszych Klientów. Nasi specjaliści są członkami Stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, INTRA, Gestalt.