Terapia dla par Warszawa to propozycja dla osób, które chcą spojrzeć na swój związek oraz na siebie w nowy sposób, zrozumieć przyczyny konfliktów, poznać emocje własne i partnera.

Terapia Par Warszawa - Czym jest

Terapia par pozwala uświadomić sobie międzypokoleniowe wpływy i przekazy rodziców. Jest to profesjonalny sposób na, poprawę funkcjonowania związku, dokonanie zmian w relacji, wzmocnienie więzi.

Terapia par może polegać na pracy nad rozwiązaniem konkretnego konfliktu lub poprawą komunikacji (której zakłócenia są częstą przyczyną większych problemów).Terapia może też być głębszą pracą opartą na założeniach pterapii par skoncentrowanej na emocjach (EFT - Emotion Focused Therapy).

Terapia par w Warszawie jest skoncentrowana na emocjach łączy skupienie na indywidualnym doświadczeniu i emocjach każdego z partnerów z poszukiwaniem powtarzających się wzorców w interakcjach między nimi ich stylów przywiązania. Czas trwania terapii par trwa w zależności od zgłaszanych problemów i potrzeb. Spotkania trwają ok. 80 min. i odbywają się raz w tygodniu lub co 2 tygodnie.

psychoterapia par

Cennik

Psychoterapia par lub rodziny 50 min

190 zł

Psychoterapia par lub rodziny 75 min

250 zł

Wiemy, że rozmowa może bardzo dużo zmienić
Pomożemy Ci doprowadzić do tej zmiany

Nie czekaj!

Dlaczego warto zaufać właśnie nam?

Zespół doświadczonych terapeutów

Nasze kompetencje potwierdzone są przez wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej. Stawiamy na rozwój, dlatego ciągle podnosimy swoje kwalifikacje. Pracujemy pod stałą superwizją.

Integratywność

Czerpiemy z różnych nurtów terapeutycznych opierając się na założeniach podejścia humanistycznego. Dostosowujemy metody pracy podchodząc indywidualnie do każdego klienta.

Przyjazna przestrzeń

Terapeutyczna PoraDnia jest stworzona z myślą o tym, byś poczuł się tutaj komfortowo. Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji na Mokotowie, blisko stacji metra.

Kodeks Etyczny

Kierujemy się Kodeksem Etycznym Psychoterapeutów i Psychologów. Naszą pracę poddajemy regularnej superwizji. Dbamy o ochronę danych osobowych naszych Klientów. Nasi specjaliści są członkami Stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, INTRA, Gestalt.