psycholog, psychoterapeuta

Prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową osób dorosłych. Pomagam klientom doświadczającym trudności w budowaniu relacji, cierpiącym z powodu zaburzeń nastroju, nadmiernego lęku, dolegliwości fizycznych o podłożu nerwicowym lub innych problemów i chorób natury psychicznej. Udzielam wsparcia osobom przeżywającym kryzys i nieradzącym sobie z wyzwaniami, jakie stawia przed nimi życie. Prowadzę konsultacje także w języku angielskim. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Specjalizuję się w terapii indywidualnej i grupowej osób dorosłych.

Pracuję z osobami doświadczającymi:
 • trudności w budowaniu relacji, funkcjonowaniu społecznym
 • toksycznych relacji, z których nie potrafią wyjść
 • zaburzeń nastroju, w tym depresji i CHAD
 • zaburzeń osobowości
 • nadmiernego lęku, fobii i natręctw
 • dolegliwości psychosomatycznych 
 • zaburzeń psychotycznych, w tym schizofrenii
 • problemów z nadmiernym krytykiem wewnętrznym
 • trudności w kontroli/regulacji emocji
 • problemów z radzeniem sobie ze stresem
 • innych dolegliwości natury psychicznej

 

Ukończyłam studia magisterskie na wydziałach Psychologii i Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego oraz 4-letnią Szkołę Psychoterapii „INTRA” rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Moim pierwszym doświadczeniem w zawodzie psychoterapeuty było współprowadzenie krótkoterminowej psychoterapii indywidualnej studentów w Akademickim Ośrodku Psychoterapii przy UW. Następnie ukończyłam program szkoleniowo-stażowy „Vademecum Psychologa Praktyka” organizowany przez Grupę Synapsis. Dalsze doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas stażów klinicznych w Klinice Nerwic Instytutu Psychiatrii i Neurologii oraz Całodobowym Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Bielańskiego. Pracowałam również jako wolontariusz w SPZOZ Centrum Odwykowym przy ul. Jagiellońskiej w Warszawie, gdzie współprowadziłam grupy dla osób uzależnionych i współuzależnionych. Brałam udział w wolontariacie organizowanym przez fundację „Dobrze, że jesteś” w Centrum Onkologii – Instytucie im. Marii Skłodowskiej-Curie, gdzie zapewniałam wsparcie dla osób chorych onkologicznie i ich rodzin. Współpracowałam także ze Środowiskowym Domem Samopomocy Żoliborz, gdzie prowadziłam terapię indywidualną osób chorych na schizofrenię. Obecnie oprócz psychoterapii prowadzę grupy rozwojowe dla kobiet w toksycznych związkach.


Dodatkowe szkolenia i warsztaty:
 • „Spotkanie z Krytykiem Wewnętrznym”, warsztat dla psychoterapeutów organizowany przez Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju „Intra” prowadzony przez Claude’a Missiaena
 • „Psychoterapia Psychoz Schizofrenicznych”, warsztat dla psychoterapeutów organizowany przez Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju „Intra” prowadzony przez dr Andrzeja CechnickiegoBliska jest mi praca w duchu humanistycznym – oparta na partnerstwie, otwartości na rzeczywistość klienta, chęci poznania jego perspektywy, a przede wszystkim na szacunku dla wszystkiego, co przeżywa. Wierzę, że droga do wyjścia z kryzysu wiedzie przez uważne przyglądanie się sobie w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa zapewnionej przez empatycznego terapeutę. 

 

Bliska jest mi praca w duchu humanistycznym – oparta na partnerstwie, otwartości na rzeczywistość klienta, chęci poznania jego perspektywy, a przede wszystkim na szacunku dla wszystkiego, co przeżywa. Wierzę, że droga do wyjścia z kryzysu wiedzie przez uważne przyglądanie się sobie w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa zapewnionej przez empatycznego terapeutę. 

Wiemy, że rozmowa może bardzo dużo zmienić
Pomożemy Ci doprowadzić do tej zmiany

Nie czekaj!

Dlaczego warto zaufać właśnie nam?

Zespół doświadczonych terapeutów

Nasze kompetencje potwierdzone są przez wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej. Stawiamy na rozwój, dlatego ciągle podnosimy swoje kwalifikacje. Pracujemy pod stałą superwizją.

Integratywność

Czerpiemy z różnych nurtów terapeutycznych opierając się na założeniach podejścia humanistycznego. Dostosowujemy metody pracy podchodząc indywidualnie do każdego klienta.

Przyjazna przestrzeń

Terapeutyczna PoraDnia jest stworzona z myślą o tym, byś poczuł się tutaj komfortowo. Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji na Mokotowie, blisko stacji metra.

Kodeks Etyczny

Kierujemy się Kodeksem Etycznym Psychoterapeutów i Psychologów. Naszą pracę poddajemy regularnej superwizji. Dbamy o ochronę danych osobowych naszych Klientów. Nasi specjaliści są członkami Stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, INTRA, Gestalt.