W Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Terapeutyczna PoraDnia na warszawskim Mokotowie znajdziesz pomoc doświadczonego psychiatry, który holistycznie podejdzie do Twoich problemów lub problemów bliskich Ci osób.

Budując nić porozumienia i zaufania w komfortowych warunkach dobierze zindywidualizowany proces leczenia psychiatrycznego wspomagany terapią, który pozwoli uporać się z zaburzeniami i innymi problemami natury psychicznej oraz odzyskać pełną radość z życia!

Na czym polega pomoc psychiatry?

Jednym z najważniejszych zadań dobrego psychiatry, którego można znaleźć w Warszawie na Mokotowie, jest zdiagnozowanie źródła problemów osób zgłaszających się do niego, a następnie dobranie odpowiedniego procesu leczenia zaburzeń sfery psychicznej.


Choć w społeczeństwie wciąż panuje wiele szkodliwych mitów, dotyczących korzystania z pomocy psychiatrów, należy zrozumieć, że niekiedy tylko on jest w stanie ulżyć w cierpieniu, którego wymiar pozostaje poza zasięgiem lekarzy rodzinnych, neurologów czy psychologów.


Lekarz psychiatra z Mokotowa posiada szeroki zakres wiedzy zarówno z zakresu anatomii, fizjologii, jak i sfery psychicznej człowieka. Dzięki temu jest on w stanie podejść do problemów swoich pacjentów holistycznie, gdyż organizm ludzki  to nie tylko ciało, ale również duchowość, która niekiedy w wyniku różnorodnych zaburzeń może doprowadzać do nieprawidłowego funkcjonowania układu hormonalnego, krążeniowego, oddechowego czy też trawiennego.


Psychiatra z warszawskiego Mokotowa jest więc w stanie określić czy przyczyny na przykład napadów lęku lub zaburzeń odżywiania wynikają z psychiki i są objawami somatycznymi, czy też ich przyczyną są inne nieprawidłowości w funkcjonowaniu organizmu wymagające leczenia przez innych lekarzy specjalistów. Dlatego nie należy wstydzić się szukania pomocy u psychiatry!

Spotkanie u Psychiatry

W przypadku takich objawów warto udać się do psychiatry w Warszawie Mokotów?

W naszym ośrodku na Mokotowie doświadczony i wykwalifikowany lekarz psychiatra podejmuje się leczenia pełnej skali dysfunkcji oraz zaburzeń sfery psychicznej, które w znaczny sposób wpływają na obniżenie komfortu życia lub całkowicie utrudniają jego prawidłowe prowadzenie.


Wizytę u lekarza psychiatry na Warszawskim Mokotowie zalecamy wobec tego wszystkim osobom, którym przez dłuższy czas dolega:

 • smutek,
 • cierpienie,
 • apatia,
 • myśli samobójcze,
 • chroniczne zmęczenie.

Powodem do skorzystania z pomocy psychiatry w naszym ośrodku w Warszawie Mokotów mogą być także wszelkie objawy związane z zaburzeniem snu, takie jak bezsenność czy też chroniczne wybudzanie się bez powodu w trakcie nocy. A także, kiedy zauważamy objawy mogące sugerować zaburzenia lękowe lub maniakalne oraz psychotyczne, do których zalicza się:

 • stałe uczucie napięcia,
 • nieustający lęk,
 • ataki paniki,
 • natłok myśli,
 • zmienne nastroje w krótkim czasie,
 • zaburzenia pamięci,
 • strach przed kontaktami społecznymi i unikanie ich,
 • halucynacje wzrokowe i słuchowe,
 • urojenia wpływające na postrzeganie rzeczywistości.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy psychiatry z Warszawskiego Mokotowa?

Leczenie zaburzeń związanych z psychiką człowieka nie polega wyłącznie na eliminacji objawów. Wymaga ono także znalezienia ich przyczyny. Przykładowo, aby wyleczyć bezsenność, nie pomogą jedynie przyjmowane leki nasenne, po których odstawieniu problem często nawraca, a w przypadku dłuższego ich przyjmowania może doprowadzić nawet do uzależniania.


Dlatego warto zaufać dobremu psychiatrze, którego znaleźć można w naszym ośrodku zlokalizowanym w Warszawie Mokotów przy ulicy Ksawerów 20 lok. 3. Przeprowadzając pełny wywiad, będzie on w stanie zaproponować najlepsze metody leczenia, które mogą polegać na psychoterapii we właściwym nurcie terapeutycznym lub w koniecznych przypadkach włączeniu leków w proces zdrowienia.


Wobec tego dzięki wizycie u psychiatry posiadającego szeroką wiedzę oraz doświadczenie można skutecznie zdiagnozować swoje problemy, które niestety często są bagatelizowane i niezauważane przez innych lekarzy. Zaplanować ich leczenie wraz ze specjalistą, uzyskując przy tym na każdym jego etapie wyczerpujące informacje, przez co powrót do prawidłowego funkcjonowania pod każdym aspektem stanie się o wiele prostszy i skuteczniejszy.

Lekarz Psychiatra Mokotów - doświadczony i zaufany specjalista

W naszym Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Terapeutyczna PoraDnia na Warszawskim Mokotowie zajmujemy się kompleksową pomocą dla osób, które tego potrzebują. Tworzymy kadrę wykwalifikowanych specjalistów, wśród których znajduje się także lekarz psychiatra Aleksandra Rawska-Kabacińska wyróżniająca się indywidualnym podejściem do swoich pacjentów, pełnym zrozumienia i empatii połączonym ze specjalistyczną wiedzą z zakresu między innymi leczenia zaburzeń afektywnych, odżywiania, osobowości oraz schizofrenii, nerwic i zespołów uzależnień.


Dzięki temu osoby potrzebujące pomocy psychiatry na Mokotowie mogą ją uzyskać u nas, z pełnym poszanowaniem ich prywatności, mając jednocześnie pewność, iż ich problemy zostaną rozwiązane, a oni sami odzyskają władzę nad swoim życiem pozwalającą cieszyć się nim w pełni! 


Aby umówić wizytę z psychiatrą w Warszawie Mokotów, wystarczy wejść w zakładkę kontakt oraz skorzystać z 4 dostępnych opcji, udostępnionych dla naszych przyszłych pacjentów.

Cennik

Psychiatra - pierwsza konsultacja

250 zł

Psychiatra - kolejne konsultacje

200 zł

Wiemy, że rozmowa może bardzo dużo zmienić
Pomożemy Ci doprowadzić do tej zmiany

Nie czekaj!

Dlaczego warto zaufać właśnie nam?

Zespół doświadczonych terapeutów

Nasze kompetencje potwierdzone są przez wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej. Stawiamy na rozwój, dlatego ciągle podnosimy swoje kwalifikacje. Pracujemy pod stałą superwizją.

Integratywność

Czerpiemy z różnych nurtów terapeutycznych opierając się na założeniach podejścia humanistycznego. Dostosowujemy metody pracy podchodząc indywidualnie do każdego klienta.

Przyjazna przestrzeń

Terapeutyczna PoraDnia jest stworzona z myślą o tym, byś poczuł się tutaj komfortowo. Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji na Mokotowie, blisko stacji metra.

Kodeks Etyczny

Kierujemy się Kodeksem Etycznym Psychoterapeutów i Psychologów. Naszą pracę poddajemy regularnej superwizji. Dbamy o ochronę danych osobowych naszych Klientów. Nasi specjaliści są członkami Stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, INTRA, Gestalt.