Psychodietetyczka

Jestem psychologiem oraz psychodietetykiem. Dodatkowo ukończyłam kurs trenerski w Szkole Trenerów Biznesu Intra. Zajmuję się promowaniem zdrowego trybu życia oraz pracuję nad kształtowaniem prawidłowych nawyków żywieniowych zarówno u dorosłych jak i dzieci.

Dzieląc się swoim doświadczeniem oraz wiedzą pomagam zadbać o zdrowie i prawidłową wagę, jednocześnie skupiając się na zbudowaniu zaufania i pozytywnych relacji interpersonalnych.

Jestem współzałożycielką Fundacji Kobiety Bez Diety, w której wraz z innymi psycholożkami oraz dietetyczkami zajmujemy się edukacją żywieniową w ujęciu ludzkim, prostym, praktycznym i przede wszystkim urealnionym. Jestem współautorką książki „Kobiety bez diety, rozmowy bez retuszu”.

W swojej pracy łączę psychologię z zasadami zdrowego żywienia, pamiętając o tym, że każdy człowiek ma swoje doświadczenia i nawyki, które determinują jego aktualne życie i tym samym sposób żywienia. Pracuję w obszarze analizy nawyków żywieniowych, rozumienia własnych emocji i motywacji, głodu emocjonalnego, uzależnienia od jedzenia, kompulsywnego i napadowego jedzenia. Szczególnie bliska jest mi tematyka troszczenia się o swoje potrzeby oraz nauka odpuszczania.

Wiemy, że rozmowa może bardzo dużo zmienić
Pomożemy Ci doprowadzić do tej zmiany

Nie czekaj!

Dlaczego warto zaufać właśnie nam?

Zespół doświadczonych terapeutów

Nasze kompetencje potwierdzone są przez wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej. Stawiamy na rozwój, dlatego ciągle podnosimy swoje kwalifikacje. Pracujemy pod stałą superwizją.

Integratywność

Czerpiemy z różnych nurtów terapeutycznych opierając się na założeniach podejścia humanistycznego. Dostosowujemy metody pracy podchodząc indywidualnie do każdego klienta.

Przyjazna przestrzeń

Terapeutyczna PoraDnia jest stworzona z myślą o tym, byś poczuł się tutaj komfortowo. Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji na Mokotowie, blisko stacji metra.

Kodeks Etyczny

Kierujemy się Kodeksem Etycznym Psychoterapeutów i Psychologów. Naszą pracę poddajemy regularnej superwizji. Dbamy o ochronę danych osobowych naszych Klientów. Nasi specjaliści są członkami Stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, INTRA, Gestalt.