pedagog, psychoterapeuta

Psychoterapie prowadzę w ramach podejścia integracyjnego opartego na założeniach psychoterapii humanistyczno-egzystencjalnej i doświadczeniowej.  Zajmuje się   psychoterapią indywidualną i grupową osób dorosłych i młodzieży oraz warsztatami rozwoju osobistego i asertywności. 

Pracuję z osobami, które cierpią z powodu lęku, zaburzeń nastroju, objawów depresyjnych oraz nerwicowych, z osobami doświadczającymi osobistych kryzysów (rozwojowych, zawodowych, rodzinnych, spowodowanych stratą) oraz trudności w kontaktach z ludźmi, z doświadczającymi pustki lub poczucia braku sensu.
Od kilkunastu lat pozostaje w kontakcie terapeutycznym z potrzebującymi. Psychoterapia jest dla mnie dialogiem, w którym się spotykamy, podążaniem z troską i uważnością za klientem w procesie jego zmiany. Głęboko wierzę w wewnętrzny potencjał, zasoby i umiejętności drzemiące w każdym bez wyjątku, które psychoterapia pozwala odkrywać. W pracy terapeutycznej z delikatnością i szacunkiem odnoszę się do indywidualności każdego.


Ukończyłam Wyższą Szkołę Pedagogiczną Związku Nauczycielstwa Polskiego na kierunku pedagogika w zakresie pedagogicznej terapii zajęciowej z rewalidacją indywidualną; studia podyplomowe na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie  na kierunku interwencja kryzysowa w poradnictwie psychologicznym. Ukończyłam czteroletnie szkolenie w Szkole  Psychoterapii Ośrodka INTRA
rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.


Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej. Odbywałam roczny staż w Klinice Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na oddziale nerwic oraz trzymiesięczny staż na oddziale dzieci i młodzieży jak również dwumiesięczny staż w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie na oddziale ogólnopsychiatrycznym jako terapeuta zajęciowy. Przez rok pracowałam w Centrum Terapii Psychogennych Odżywiani w Fundacji BNW na stanowisku terapeuty. Przez sześć lat pracowałam w Oddziale Dziennym Nerwic Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie przy ul. Kartezjusza jako terapeuta zajęciowy i koterapeuta prowadząc zajęcia terapii zajęciowej, psychorysunku ,warsztaty asertywności oraz biorąc udział w psychoterapii grupowej jako koterapeuta. Kilka lat  w ramach wolontariatu towarzyszyłam osobom chorym na Alzhaimera jak również chorym terminalnie i ich rodzinom . Od czterech lat pracuje w Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym w Warszawie przy ul .Mariańskiej jako psychoterapeuta i terapeuta zajęciowy współprowadząc psychoterapię grupową, prowadząc psychoterapię indywidualną, zajęcia psychorysunku, warsztaty komunikacji interpersonalnej i relaks.


Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje.

Ostatnio ukończyłam 18 - godzinny warsztat Skoncentrowanej na osobie terapii dzieci i młodzieży w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra. Współprowadziłam również 20 godzinne warsztaty terapeutyczne ,,Spotkaj siebie,, ze studentami wydziału pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego.
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji

 

Wiemy, że rozmowa może bardzo dużo zmienić
Pomożemy Ci doprowadzić do tej zmiany

Nie czekaj!

Dlaczego warto zaufać właśnie nam?

Zespół doświadczonych terapeutów

Nasze kompetencje potwierdzone są przez wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej. Stawiamy na rozwój, dlatego ciągle podnosimy swoje kwalifikacje. Pracujemy pod stałą superwizją.

Integratywność

Czerpiemy z różnych nurtów terapeutycznych opierając się na założeniach podejścia humanistycznego. Dostosowujemy metody pracy podchodząc indywidualnie do każdego klienta.

Przyjazna przestrzeń

Terapeutyczna PoraDnia jest stworzona z myślą o tym, byś poczuł się tutaj komfortowo. Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji na Mokotowie, blisko stacji metra.

Kodeks Etyczny

Kierujemy się Kodeksem Etycznym Psychoterapeutów i Psychologów. Naszą pracę poddajemy regularnej superwizji. Dbamy o ochronę danych osobowych naszych Klientów. Nasi specjaliści są członkami Stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, INTRA, Gestalt.