psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychoterapeutą humanistycznym, pracuję integratywnie. Łącząc różne podejścia psychoterapeutyczne dopasowuję odpowiednie techniki i metody do potrzeb klienta. Psychoterapia to moja pasja. W psychoterapii fascynuje mnie szansa ujrzenia człowieka, takim jakim jest naprawdę. Wierzę w moc autentycznego, bezwarunkowo akceptującego kontaktu.

Wychodzę z przekonania, że sfera emocjonalna, psychiczna, fizyczna i funkcjonowanie społeczne wzajemnie na siebie oddziałowując, tworzą człowieka jako całość.

Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Ukończyłam studia wyższe na wydziale Psychologii Uniwersytetu Śląskiego oraz 4-letnią Szkołę Psychoterapii INTRA. Regularnie rozwijam swoje zawodowe kompetencje biorąc udział w szkoleniach, warsztatach i kursach związanych z doskonaleniem wiedzy i umiejętności psychoterapeutycznych.

Swoją zawodową drogę zaczynałam jako psycholog w Ośrodku Interwencji Kryzysowej. Tam kontakt z ofiarami przemocy pozwolił mi dotknąć ludzkiego cierpienia i to właśnie w tamtym czasie, postanowiłam, że chcę cierpieniu ludzkiemu pomagać towarzysząc osobom w drodze do wyleczenia.

W późniejszym czasie swoje doświadczenie poszerzałam m in. odbywając staż w Mazowieckim Centrum Psychiatrii DREWNICA To właśnie tam poczułam, że na "czystej" psychiatrii pomoc kończyć się nie może, zobaczyłam, że dla leków jest wsparcie a nawet i alternatywa- odkryłam moc psychoterapii.

Następnie ukończyłam staż jako psychoterapeuta w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym GAWRA Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie.

Jestem psychoterapeutą humanistycznym, bliskie jest mi podejście integratywne, które łączy różne podejścia psychoterapeutyczne, dopasowując odpowiednie techniki i metody do potrzeb pacjenta. Wychodzę z przekonania, że sfera emocjonalna, psychiczna, fizyczna i funkcjonowanie społeczne wzajemnie na siebie oddziałowując, tworzą człowieka jako całość.

 

W psychoterapii fascynuje mnie szansa ujrzenia człowieka, takim jakim jest naprawdę. Wierzę w moc autentycznego, bezwarunkowo akceptującego kontaktu.

 

Zajmuję się głównie pracą z osobami dorosłymi, m.in.:
  • doświadczającymi kryzysu
  • mającymi trudności w relacjach z ludźmi
  • doświadczają problemów emocjonalnych
  • przeżywają lęk
  • chorują na depresję
  • nie akceptują siebie
  • doświadczyli przemocy
  • wychowywali się w rodzinach dysfunkcyjnych
  • mają zaburzenia osobowości

Prowadzę psychoterapię grupową oraz indywidualną.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Pracuję według standardów etycznych zawartych w Kodeksie Etyki Psychoterapeutów PTP.

 

Psychoterapia to wspólna podróż w głąb siebie do której Cię zapraszam.

Wiemy, że rozmowa może bardzo dużo zmienić
Pomożemy Ci doprowadzić do tej zmiany

Nie czekaj!

Dlaczego warto zaufać właśnie nam?

Zespół doświadczonych terapeutów

Nasze kompetencje potwierdzone są przez wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej. Stawiamy na rozwój, dlatego ciągle podnosimy swoje kwalifikacje. Pracujemy pod stałą superwizją.

Integratywność

Czerpiemy z różnych nurtów terapeutycznych opierając się na założeniach podejścia humanistycznego. Dostosowujemy metody pracy podchodząc indywidualnie do każdego klienta.

Przyjazna przestrzeń

Terapeutyczna PoraDnia jest stworzona z myślą o tym, byś poczuł się tutaj komfortowo. Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji na Mokotowie, blisko stacji metra.

Kodeks Etyczny

Kierujemy się Kodeksem Etycznym Psychoterapeutów i Psychologów. Naszą pracę poddajemy regularnej superwizji. Dbamy o ochronę danych osobowych naszych Klientów. Nasi specjaliści są członkami Stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, INTRA, Gestalt.