psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Terapią zajmuję się od 1996 r.

W swojej pracy wykorzystuję głównie podejście systemowym, łącząc je jednak z formami pracy z pacjentem i rozumienia jego problemów wypracowanych przez inne szkoły psychoterapii.

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Pracuję z szerokim spektrum problemów pacjentów, z wyjątkiem uzależnień od środków psychoaktywnych.

Uważam, że psychoterapia wspiera proces dojrzewania i umożliwia zrozumienie i zaakceptowanie siebie. W rezultacie możemy rozwinąć poczucie oparcia w samym sobie, co kieruje nas ku trafnym wyborom budującym podstawy spełnionego życia.     

Wiemy, że rozmowa może bardzo dużo zmienić
Pomożemy Ci doprowadzić do tej zmiany

Nie czekaj!

Dlaczego warto zaufać właśnie nam?

Zespół doświadczonych terapeutów

Nasze kompetencje potwierdzone są przez wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej. Stawiamy na rozwój, dlatego ciągle podnosimy swoje kwalifikacje. Pracujemy pod stałą superwizją.

Integratywność

Czerpiemy z różnych nurtów terapeutycznych opierając się na założeniach podejścia humanistycznego. Dostosowujemy metody pracy podchodząc indywidualnie do każdego klienta.

Przyjazna przestrzeń

Terapeutyczna PoraDnia jest stworzona z myślą o tym, byś poczuł się tutaj komfortowo. Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji na Mokotowie, blisko stacji metra.

Kodeks Etyczny

Kierujemy się Kodeksem Etycznym Psychoterapeutów i Psychologów. Naszą pracę poddajemy regularnej superwizji. Dbamy o ochronę danych osobowych naszych Klientów. Nasi specjaliści są członkami Stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, INTRA, Gestalt.