Terapeutka młodzieży i dorosłych

Jestem psychologiem i psychoterapeutą integratywnym. W swojej pracy staram się łączyć bogactwo podejścia psychodynamicznego i systemowego.
Bliskie mi jest rozumienie  człowieka i przeżywanych przez niego problemów w kontekście rodziny w, której żyje. Zajmuje się psychoterapią indywidualną osób dorosłych i młodzieży.

Ukończyłam studia wyższe na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie oraz 4,5 letni kurs psychoterapii realizowany we współpracy z Katedrą Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w takich miejscach jak, m.in. Instytut Psychiatrii i Neurologii, pracując na Oddziale Psychiatrycznym oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego, Fundacji Światło dla Życia , która zajmuje się pracą z osobami chorującymi na zaburzenia odżywiania, Fundacji Nagle Sami, gdzie przez rok odbywałam staż na Telefonie Zaufania dla osób w żałobie.

Jestem całkowicie zafascynowana metodą Psychodramy J. Moreno. To metoda, która pozwala doświadczyć różnorodności stanów, sposobów bycia, uzyskać lepszą świadomość siebie, odkryć własne pokłady twórczości. Ponieważ wszystko odbywa się w działaniu dochodzi do uruchomienia kreatywności i spontaniczności, które prowadzą do uzdrowienia.
Aktualnie jestem w trakcie zdobywania uprawnień I stopnia Psychodramy Morenowskiej.

W 2014r odbyłam roczny kurs Psychoterapii Dzieci i Młodzieży prowadzony przez Centrum Psychologiczne Integra.
Brałam także udział w szkoleniu NEST ( New Experience for Survivors of Trauma), gdzie odbyłam intensywny trening( 60h)w udzielaniu pomocy terapeutycznej osobom z doświadczeniem zaniedbania, przemocy i/lub strat prokreacyjnych.

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Wiemy, że rozmowa może bardzo dużo zmienić
Pomożemy Ci doprowadzić do tej zmiany

Nie czekaj!

Dlaczego warto zaufać właśnie nam?

Zespół doświadczonych terapeutów

Nasze kompetencje potwierdzone są przez wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej. Stawiamy na rozwój, dlatego ciągle podnosimy swoje kwalifikacje. Pracujemy pod stałą superwizją.

Integratywność

Czerpiemy z różnych nurtów terapeutycznych opierając się na założeniach podejścia humanistycznego. Dostosowujemy metody pracy podchodząc indywidualnie do każdego klienta.

Przyjazna przestrzeń

Terapeutyczna PoraDnia jest stworzona z myślą o tym, byś poczuł się tutaj komfortowo. Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji na Mokotowie, blisko stacji metra.

Kodeks Etyczny

Kierujemy się Kodeksem Etycznym Psychoterapeutów i Psychologów. Naszą pracę poddajemy regularnej superwizji. Dbamy o ochronę danych osobowych naszych Klientów. Nasi specjaliści są członkami Stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, INTRA, Gestalt.