psycholog, specjalista psychodietetyki

Prowadzę konsultacje i poradnictwo psychologiczne dla osób dorosłych oraz rodziców. 

Jako psychodietetyk pomagam młodzieży, dorosłym oraz rodzinom uporać się z kłopotami zwiazanymi z odżywianiem się. Szczególnie wtedy, kiedy podłożem nieprawidłowości są próblemy nie tylko dietetyczne, ale także emocjonalne. Zajmuję się głównie problemem nadmiernej masy ciała i trudnościami z utrzymaniem diety. Wspieram osoby z zaburzeniami odżywiania w obszarze zmiany nawyków żywieniowych, u których zdiagnozowano chorobę lub które utraciły kontrolę nad jedzeniem. 

Towarzyszę w zmianie, uczę akceptacji i szacunku do własnego ciała. Motywuję i zachęcam do działania. Pomagam zrozumieć, że ciało, dusza i umysł to jedność. 

Wiemy, że rozmowa może bardzo dużo zmienić
Pomożemy Ci doprowadzić do tej zmiany

Nie czekaj!

Dlaczego warto zaufać właśnie nam?

Zespół doświadczonych terapeutów

Nasze kompetencje potwierdzone są przez wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej. Stawiamy na rozwój, dlatego ciągle podnosimy swoje kwalifikacje. Pracujemy pod stałą superwizją.

Integratywność

Czerpiemy z różnych nurtów terapeutycznych opierając się na założeniach podejścia humanistycznego. Dostosowujemy metody pracy podchodząc indywidualnie do każdego klienta.

Przyjazna przestrzeń

Terapeutyczna PoraDnia jest stworzona z myślą o tym, byś poczuł się tutaj komfortowo. Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji na Mokotowie, blisko stacji metra.

Kodeks Etyczny

Kierujemy się Kodeksem Etycznym Psychoterapeutów i Psychologów. Naszą pracę poddajemy regularnej superwizji. Dbamy o ochronę danych osobowych naszych Klientów. Nasi specjaliści są członkami Stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, INTRA, Gestalt.